• sns01
  • sns02
  • sns03
  • sns04
  • sns05

за нас

профил на компанијата

Шенжен Ariza Електронски копродукции, Ltd е основана во 2009 година и неговата фабрика се наоѓа во Шенжен. With10 години на развој, од ОЕМ да ODM, ние плаќаат повеќе и повеќе внимание на развојот на нови производи, со цел разни популарни модели со опции Ariza и сопственик на патентите, сите овие модели се високо одобрени од страна на нашите клиенти во секоја земја.
Поважно, ние регистрирани нашиот сопствен бренд Ariza, Бел TAMA во САД, Јапонија и Кина успешно.

Нашата мисија

О ur мисија е да им помогне на сите да живеат безбеден живот. Ние обезбедуваме најдобрите во својата класа лична безбедност, дома безбедност, и за спроведување на производи да се зголеми вашата безбедност. Ние се стремиме да се едуцираат и да ги поттикне нашите клиенти - така што, во лицето на опасност, вие и вашите најблиски се опремени со не само моќни производи, но знаењето, како и. Ние веруваме дека секој треба да бидат заштитени, па тие можат да живеат безбедно, здрав живот со мир на умот.

нашите обврски

А Риза е посветена на одржување на висок квалитет на производите и да се обезбеди добра услуга и решение, секогаш да биде во можност да се исполнат потребите на клиентите. За обезбедување повеќе удобен услуга, Ariza воведе голем број на нови B2B и B2C продажбата начин. Со континуирани иновации и извршување на совршенство, Ariza има сопствен систем за управување со професионален квалитет, бидејќи утврди. Ние успешно го доби сертификати за ISO9001 CE RoHS FCC SGS.WhatsApp Онлајн Chat!