• sns01
 • sns02
 • sns03
 • sns04
 • sns05

Fabrika Wireless Home Security alarmi hajdut, magnetik sensor Door Window Alarm, 110dB Super Loud

Përshkrim i shkurtër:

Product Description The magnetic sensor system will be triggered immediately once you separate two parts. Alarm will be triggered immediately once you separate two parts.110 db loud alarm helps deter intruder and possibly notifies neighbors/homeowner, also helps notify you if visitors/children/pet or others are coming/going when you are at home. Alarm Volume: 110dB Battey life: over 12 months Including items: 1*alarm host, 1*magnetic sensor Weight: 45g Detector mode: magnetic door sensor ...


 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T, Paypal
 • Detail Product

  Produkt Tags


  përshkrim i produktit

  Sistemi i sensor magnetike do të jetë shkaktuar menjëherë sapo ju të ndarë dy pjesë.

  Alarm do të jetë shkaktuar menjëherë sapo ju të ndarë dy parts.110 DB alarm me zë të lartë ndihmon penguar njeri i bezdisshëm dhe ndoshta njofton fqinjët / homeowner, gjithashtu ndihmon t'ju njoftojë nëse vizitorët / fëmijë / kafshë ose të tjerët janë duke ardhur / shkuar kur ju jeni në shtëpi.

  Alarm Vëllimi: 110dB

  Jeta Battey: gjatë 12 muajve

  Duke përfshirë sendet: 1 * alarmi presë, 1 sensor * magnetike

  Pesha: 45g

  Mënyra Detector: sensor magnetike dera

  Host bateri: 3pcs LR44

  Size: 57 * 60 * 20mm

  Paketa: kartë flluskë 

  200pcs / CTN Madhësia carton: 39 * 33.5 * 32.5cm GW: 10kg / ctn

   

  udhëzim instalimit

  Si të instaloj?

  Mund të instalohet në avion të ndryshme

   

  Rrëshqitje dritare / dyer

   

  Sash dritare

   

  Nuk është ngjitës me dy anë të alarmit dhe Magnet kuti, vetëm zhvishem dhe rrinë në dyert.

  Edhe në qoftë se dera dhe kornizë derë nuk janë në të njëjtën sipërfaqe të sheshtë, alarm dera funksionon si duhet.

  Shënim:

  1 2 pjesë duhet të jetë një linjë me shtrirjes shigjetë tyre.

  2 distanca në mes tyre duhet të jetë më pak se 10mm.

  Mund të installated në Derrë / Drytare frigorifer / sirtar dhe vende të tjera të veçanta.
 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat!