• sns01
 • sns02
 • sns03
 • sns04
 • sns05

Fabrika Shenzhen Personal Alarm Self Defense Keychain Safe-Sound moduluar 120db për 130 db Emergjencë të lartë për të moshuarit Kids Woman Family Anti-vjedhje

Përshkrim i shkurtër:

Product description Personal Alarm Keychain with sound modulated from 120 dB to 130 dB dedicated to self-defense and threatening situations for Students, Jogger, Elderly, Kids, Women, Night workers. It’s also a security necessary supply for traveling, hiking, camping and walking the dogs. The design and function are ideal for all ages. Comes with Large and Durable Battery. Not a mini cell as others…   Product information Product Dimensions 68x 45 x 25 mm Item...


 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T, Paypal
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Përshkrim i produktit

  Alarm Personal Keychain me zë moduluar nga 120 dB në 130 dB dedikuar për vetëmbrojtje dhe situata kërcënuese për studentët, Jogger, të moshuarit, fëmijët, punëtorët Gratë, Night. Është gjithashtu një furnizim të sigurisë të nevojshme për udhëtime, hiking, kampe dhe duke ecur qentë. Dizajni dhe funksioni janë ideale për të gjitha moshat. Vjen me bateri të madhe dhe të qëndrueshme. Nuk është një qelizë mini si të tjerët ...

   


  produkt informacion
 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat!