• sns01
 • sns02
 • sns03
 • sns04
 • sns05

Wireless Alarm Door me telekomandë magnetike sensor dyer dhe dritare alarmet për shtëpi DIY

Përshkrim i shkurtër:

Feature: * Një kit plotë starter për çdo shtëpi - me një alarm me zë të lartë 130dB (alarmi). * Simple - No instalime elektrike të nevojshme, Instalim të lehtë me pads ngjitet 3m dhe lehtë për t'u përdorur. * Scalable - Përdorni më Smart Home Alarm zgjerimit të sistemit accessory kits, 1pcs kontrollet e largët mund të kontrollojë 50pcs alarm. * Versatile - Njësia alarm është i vogël, por shumë e lartë * Gamë të gjerë e aplikacioneve, Operon me të gjitha dritaret dhe dyert rrëshqitje të varet * kaloni magnetike sensor zbulon hyrjen mbrojtur h tuaj ...


 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T, Paypal
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Feature:
  * Një kit plotë starter për çdo shtëpi - me një alarm me zë të lartë 130dB (alarmi).
  * Simple - No instalime elektrike të nevojshme, Instalim të lehtë me pads ngjitet 3m dhe lehtë për t'u përdorur.
  * Scalable - Përdorni më Smart Home Alarm zgjerimit të sistemit accessory kits, 1pcs kontrollet e largët mund të kontrollojë 50pcs alarm.
  * Versatile - Njësia alarm është i vogël, por shumë e lartë
  * Gamë të gjerë e aplikacioneve, Operon me të gjitha dritaret dhe dyert rrëshqitje të varet
  * kaloni magnetike sensor zbulon hyrjen mbrojtur shtëpinë tuaj ose zyra nëse ju jeni në ose jashtë.

  Speci fi kimet

  MHZ: 433.92MHz
  Mjedisi lagështia: <90%
  Temperatura e punës: -10 ~ 60 ℃
  Decible: 130DB
  Bateria në pajisjen Alarm: 2 copë bateri AAA
  Bateria në pajisjen Remote-kontrollues: 1pcs CR2032 battrey
  Remote distancë kontrollit: ≥15m
  pajisje Alarm Koha e pritjes: 1year
  pajisja distance kontrollues pritje: 1year
  peshë pajisja distance kontrollues: 15g
  peshë pajisja alarmit: 60g
  pajisja alarmit madhësi: 90 * 43 * 13mm
  magnet madhësi: 45 * 13 * 13mm
  distancë-kontrollues madhësi pajisja: 60 * 33 * 11mm

   

  Speci fi kimet
  MHZ: 433.92MHz
  Mjedisi lagështia: <90%
  Temperatura e punës: -10 ~ 60 ℃
  Decible: 130DB
  Bateria në pajisjen Alarm: 2 copë bateri AAA
  Bateria në pajisjen Remote-kontrollues: 1pcs CR2032 battrey
  Remote distancë kontrollit: ≥15m
  pajisje Alarm Koha e pritjes: 1year
  pajisja distance kontrollues pritje: 1year
  peshë pajisja distance kontrollues: 15g
  peshë pajisja alarmit: 60g
  pajisja alarmit madhësi: 90 * 43 * 13mm
  magnet madhësi: 45 * 13 * 13mm
  distancë-kontrollues madhësi pajisja: 60 * 33 * 11mm


 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat!