• sns01
 • sns02
 • sns03
 • sns04
 • sns05

Lehtë për të instaluar DIY Accessory Glass Door Window Vibration Security Alert Alarm Siguria mbrojtje e sensorit

Përshkrim i shkurtër:

Features: Mini shape with Super loud alarm siren up to 130dB, 360º detection angle, scare away any unwanted intruders to ensure the safety of your life and property. Loud alarm sounds when glass/door is tampered with or broken Attach to any window or glass, easy peel and stick installation – no wiring Warning sticker visible outside of window/door. High/Low sensitivity selection, with battery test button (6F22 batteries included) For indoor use only – great for windows, sliding g...


 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T, Paypal
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Features:

  formë Mini me alarm Super lartë sirene deri në 130dB, 360º kënd të zbulimit, të trembë larg çdo ndërhyrës të padëshiruara për të garantuar sigurinë e jetës dhe pronës tuaj.

  • alarm Loud tinguj kur xhami / dera është ngatërruar me ose thyer
  • Bashkangjit për çdo dritare ose qelqi, zhvishem lehtë dhe instalimin ngjit - nuk ka instalime elektrike
  • Warning gjemb jashtë dukshme të dritares / derës.
  • High / Low përzgjedhjes ndjeshmëri, me butonin e testit bateri (6F22 bateri përfshirë)
  • Vetëm për përdorim të brendshëm - e madhe për dritare, rrëshqitje dyer xhami, dyert Patio

   

  Product parametër:

  Size: 90 * 56 * 27 mm
  Decibel: 130db
  Paketa: 8.5 * 3.3 * 9.6cm bardhë kuti
  Battery: 1pcs 6F22
  Pesha: 108g

  Qty: 140pcs / CTN
  Size: 39 * 33.5 * 32.5cm
  GW: 16kg / ctn
  Kodi HS: 85311000

   

   

  Thjeshtë dhe i përshtatshëm për përdoruesit për operacion, me një rrip, të lehtë për të kryer dhe të varur, nuk ka kabllo nevojshme përshtatshme për banimi, dyqane, fabrika, magazina, qendrat tregtare, zyra dhe vende të tjera të sigurisë

  11

   

   

   

   

   

  alarm portativ me bateri të përfshira, subitable për shtëpi ose për hotel, vetëm rri në çelës derë apo dritare, kthehet në kaloni, kur ndonjë organ prekur dorezën ose zgjedhjen e një lock, alarmi do të telefononi për të ju kujtoj

  10

   
 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat!