Leave Your Message
01020304
658442ftz5
Profili i Kompanisë
6582b3fw58

100 +

Mbi 100 certifikata produktesh
janë marrë

6582b3fh3y

15 vjet

15 vjet profesionist
përvojë në alarmet e sigurisë

6582b3fx4u

OEM

Ne mund të ofrojmë profesionale
Shërbimi OEM I ODM.

6582b3f84y

2000

Në gjendje të zgjerojë shkallën e prodhimit dhe të mbajë konkurrencë të fortë

 • 65839dftl8

  PËR NE

  E themeluar në vitin 2009 dhe e vendosur në qytetin Shenzhen të Kinës, Shezhen Ariza Electronic Co., Limited është një projektues dhe prodhues profesionist i specializuar në produktet e alarmit të sigurisë për më shumë se 15 vjet. Me 15 vjet zhvillim, nga OEM në ODM, ne paguajmë gjithnjë e më shumë vëmendje ndaj zhvillimit të produkteve të reja, dizajnuar modele të ndryshme të njohura me karakteristika Ariza dhe zotërim të patentave, të gjitha këto modele janë shumë të miratuara nga klientët tanë në çdo vend, veçanërisht.

  Lexo më shumë
 • 65839df92w

  PSE NA ZGJODHET NE

  Këtu janë arsyet për të na zgjedhur ne si furnizuesin tuaj:
  1. Produktet që ne krijojmë duhet të kalojnë rregullisht standardet ndërkombëtare të certifikatës si: CE, ROHS, FCC, Prop65, UKCA dhe fabrika jonë të kalojë ISO9001, BSCI.
  2. Ne kemi një departament të mirë-krijuar për R&D. Ne ofrojmë shërbim ODM&OEM me një ndalesë për partnerët tanë me performancën kryesore të kategorisë dhe inovacion të përcaktimit precedent.
  3. Linjat tona të prodhimit janë të orientuara drejt arritjes së produkteve cilësore dhe ndërtimeve precize, pa sakrifikuar aftësinë për të goditur objektivat me kosto të ndjeshme. Për të siguruar kohën dhe cilësinë e shkurtër të prodhimit.
  4.Ne kemi sistemin tonë QC, 100% kontrollim nga lënda e parë -- linja e prodhimit -- dhe produktet e gatshme. Për më tepër, ne ofrojmë 0,3% pjesë këmbimi për çdo porosi.

  Lexo më shumë
 • 65839df5fo

  SHËRBIMET TONA

  • LOGO e personalizuar
  • Ngjyrat e produkteve të personalizuara
  • Paketim me porosi
  • Funksioni i personalizuar
  • Etiketa e Amazon
  • Në dispozicion nga magazina
  Lexo më shumë

KULTRI I KORPORATËS

PRODUKTET E PARAQITUR

Gjetësja e çelësave inteligjentë 3

Gjetësi inteligjent i çelësave

TUYA / Gjej My

Detektor i rrjedhjeve të ujitjw

Detektor i rrjedhjeve të ujit

I pavarur / TUAJ

010203040506

LAJMET E FUNDIT

b01m1t
b02sim
b03gye
b041hu
b05vv0
b068f6
b07jll
01020304050607