Leave Your Message
01020304
658442ftz5
Профил на компанијата
6582b3fw58

100 +

100+ сертификати за производи
се добиени

6582b3fh3y

15 години

15 години професионалец
искуство во безбедносни аларми

6582b3fx4u

OEM

Можеме да обезбедиме професионални
OEM I ODM услуга.

6582b3f84y

2000 година

Можност да се прошири обемот на производството и да се подигне силна конкурентност

 • 65839dftl8

  ЗА НАС

  Основана во 2009 година и лоцирана во градот Шенжен во Кина, Shezhen Ariza Electronic Co., Limited е професионален дизајнер и производител специјализиран за производи за безбедносни аларми повеќе од 15 години. Со 15 години развој, од OEM до ODM, плаќаме се повеќе и повеќе внимание на развојот на нови производи, дизајнирани различни популарни модели со карактеристики на Ariza и поседување на патенти, сите овие модели се високо одобрени од нашите клиенти во секоја земја, многу важно.

  Прочитај повеќе
 • 65839df92w

  ЗОШТО ДА ОДБЕРЕТЕ НАС

  Еве ги причините за изборот на нас како ваш добавувач:
  1. Производите што ги создаваме мора рутински да ги поминуваат меѓународните стандарди за сертификати како што се: CE, ROHS, FCC, Prop65, UKCA и нашата фабрика да го помине ISO9001, BSCI.
  2. Имаме добро воспоставено одделение за истражување и развој. На нашите партнери им обезбедуваме едношалтерски ODM&OEM услуга со водечки перформанси во категоријата и иновации за поставување преседан.
  3.Нашите производни линии се насочени кон постигнување квалитетни производи и прецизни конструкции, без да се жртвува способноста да се погодат ценовно чувствителни цели. Да се ​​обезбеди кратко време и квалитет на производство.
  4.Имаме сопствен QC систем, 100% проверка од суровина -- производна линија -- и готови производи. Уште повеќе, нудиме 0,3% резервни делови за секоја нарачка.

  Прочитај повеќе
 • 65839df5fo

  НАШИТЕ УСЛУГИ

  • Прилагодено ЛОГО
  • Прилагодени бои на производи
  • Прилагодено пакување
  • Прилагодена функција
  • Етикета на Амазон
  • Достапно од залиха
  Прочитај повеќе

КОРПОРАТИВЕН КУЛТР

ИСКЛУЧЕНИ ПРОИЗВОДИ

Паметни клучеви Finderne3

Паметен пронаоѓач на клучеви

TUYA / Најди го мојот

Детектор за истекување вода.jw

Детектор за истекување на вода

Независни / ВАШИ

010203040506

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ

b01m1t
b02sim
b03gye
b041hu
b05vv0
b068f6
b07jll
01020304050607